26 Ağustos, Bugün Gökyüzü

11

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken son derece açık ve net olabilir, isteklerinizi direk olarak söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Abartılı ve gösterişe meyyal tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
💥Sabah saatlerinde Ay Venüs Satürn ve Uranüs ile T kare açı kalıbını tetikliyor. Farklı bir duygusallıkla güne başlayıp geçmişteki problemlerinizi hatırlayarak hüzünlenebilirsiniz. Aniden gelen olumsuz bir haber güne mutsuz başlamanıza neden olabilir. Aile büyüklerinden biriyle tartışmaya girebilirsiniz.
🌑Sabah 09:54 -03:24 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
✨Merkür Terazi burcuna geçiyor. İletişim gezegeni Merkür’ün Terazi geçmesi ile birlikte artık ilişkilerde ve finansal konularda dengeyi bulmak herzamankinden daha önemli olacak. Tartışmadan kaçınmak, gerekirse insanları idare etmek, uzlaşma yoluna gitmeye çalışmak ve mutlaka adaleti ön plana çıkarmak ve küs insanları barıştırmak arzusu içinde olacaksınız. Dış görüntünüzü güzelleştirmek estetik operasyonlar yapmak ve daha güzel görünmek isteyebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu