25 Temmuz Salı Gökyüzü

61

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün kendinizden çok karşı tarafı düşünmeye eğilim gösterebilir, sömürülmeye açık bir yapı sergileyebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak ya da adım atmakta kararsızlık göstermek en büyük handikapınız olacaktır. Beklemediğiniz bir olay nedeniyle dengeniz bozulabilir.
✨Sabah erken saatlerde Ay Merkür sekstil. Bu sabah güne başladığınızda duygularınız ve düşünceleriniz birbiri ile uyumlu olacak. Kendinizi rahat ve çalışmaya hazır hissedeceksiniz.
💥Bugün Plüton Ay Düğümleri ile zorlu açıda. Ancak bu enerjiler sizi gün içinde biraz zorlayabilir. Derin değişim dönüşüm yaşayacağınız bazı deneyimler karşınıza çıkabilir. Çünkü Pluto sizi değiştirmek ve daha mükemmel hale getirmek ister, bu arada da eski alışkanlıkları bırakmakta zorlanacağınız için kimi zaman acı tecrübeler yaşayabilirsiniz. Ama kişisel gelişiminiz için bu olayları yaşamanız gerektiğinin altını çizmek isterim.
🎊Öğle saatlerinde Ay Venüs sekstil. Güzellik, estetik, sanat konularına ilginiz artabilir. (Venüs Retrosuna dikkat!) Sevdiğiniz insanlara karşı daha anlayışlı toleranslı ve yardımsever olmak isteyeceksiniz.
🌑18:05-19:55 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli bir imza atacaksınız bu saat aralığında atmamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Akrep burcuna geçiyor. Bu saatten sonra daha inatçı, dediğim dedik olabilirsiniz. Geri adım atmayı istemezsiniz. Dürtüsel, sezgisel fazlasıyla duyarlı olabilirsiniz.
❗️Gece Ay Güneş kare. Duygularınız ve mantığınız arasında kalabilirsiniz ve bu bu çelişme sizi rahatsız edebilir. İsabetli karar almakta güçlük çekeceğiniz için önemli kararları başka bir güne bırakmanızı tavsiye edebilirim.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu