25 Ocak Çarşamba Gökyüzü

17

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
✨Gün boyu Güneş Jüpiter sekstil. Özellikle iş arkadaşlarınızla uyum yakalayabildiğiniz ve planlarınızı gerçekleştirmek üzere adımlar atabildiğiniz bir günde olacaksınız. Otorite makamındaki kişilerle de aranızdaki ilişkileri düzeltebilirsiniz.
🙏Sabah saatlerinde Ay Neptün kavuşumda. Yakın bir arkadaşınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenmek ve ona destek olmak arzusu duyabilirsiniz. Herzamankinden daha hassas ve duyarlı olacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılardan ve problemlerden kaçmak ve rahatlamak arzusu yoğundur.
🎉Akşam ise Ay Plüton sekstil. Sevdiğiniz kişiyi karşınıza alıp sizinle ilgili duygularını detaylı öğrenmek isteyebilirsiniz. Gizemli üstü kapalı konularla ilgilenmek ilginizi çekecektir.
🌑19:11-21:47 arası Ay boşlukta. Sonrasında Ay Koç burcuna geçecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Akşam saatlerinde daha inatçı, dediğim dedik bir ruh haline girebilirsiniz
🎊Gece saatlerinde Ay Jüpiter kavuşumda. Bu saatlerde geleceğe yönelik korkularınızdan ve endişelerinizden uzaklaşarak güven duygusu hissedeceksiniz. Maneviyatınızı arttırmak üzere yoga, dua ve bu gibi çalışmalara yönelebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu