25 Nisan Salı Gökyüzü

13

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
💫Sabah saatlerinde Ay Güneş ve Satürn ile olumlu açıda. Bugün yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumluluklar için kendinizi oldukça özgüvenli ve cesur hissedeceksiniz. Size yakın bir büyüğünüzden ya da patronunuzdan destek görebilirsiniz.
✨Bugün Güneş Satürn sekstili etkili. Oldukça disiplinli, sistematik bir şekilde işlerinizi yerine getirmek, kolaylıkla bunların üstesinden gelmek hoşunuza gidecek. Kendinize inancınız yüksek olacağı için yeni projelere eğilebilirsiniz. Ancak imza atmak için Merkür’ün retrodan çıkışını beklemenizde fayda var.
💫Akşam saatlerinde Ay Merkür sekstil. Daha akılcı ve pratik düşünerek var olan problemlerinize daha kolay çözüm getirebileceksiniz. Empati yeteneğiniz artacağı için karşı tarafın duygularını da hissetmeniz mümkün olacak. Tamamlamanız gereken projeler, yazı işleri, sözleşmeler vb. varsa konsantre olup bunları bitirebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu