25 Kasım, Bugün Gökyüzü

17

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Karar alırken duygularınıza değil mantığınıza güvenmek arzusu içinde olabilirsiniz. Adım atarken sağlam ve güvenilir sonuçlar elde etmek sizin için önem kazanabilir. Karşılaştığınız kişileri ve yaşadığınız olayları objektif bir şekilde değerlendirirerek sorunları akıl çerçevesinde halletmeye çalışabilirsiniz.
✨Gün boyunca Merkür Kiron ile üçgen açıda. Bu enerjiler oldukça ilham verici nitelikte olabilir. Hayatınızda manevi anlamda sizi geliştirecek, değiştirecek bazı tecrübeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız kötü olayları değerlendirip çözebilecek mantığa sahip olacaksınız.
💫Sabah saatlerinde Ay Satürn sekstil. Derin ve düşünceli bir ruh halinde güne başlayacaksınız. Hayat ve yaşadığınız sorunlar size her zamankinde daha ciddi gelebilir.
💥Sonrasında Ay Mars karşıt. Bulunduğunuz kaba sığamıyormuş gibi aceleci tavırlar içine girmeniz söz konusu. Dikkat edin; acele işe şeytan karışır. Aniden sinirlenebilir, taşkın hareketler yapabilirsiniz. Çevrenizdekilere karşı toleransınız çok azalabilir.
🔥Öğleye kadar Ay Neptün karesinin enerjileri hakim. Aman önemli bir iş görüşmesi yapacaksanız, bir yatırım kararı alacaksanız, bir imza atacaksanız yanılma payınız yüksek. Kandırılma ihtimalini göz önünde bulundurun. Gerçekleşmesi imkansız hayaller kurmayın.
❗️Akşam saatlerinde Ay Jüpiter kare. Size karşı yapılan kibirli ve kendini beğenmiş tavırlar çileden çıkmanıza neden olabilir. Her türlü olumsuz düşünceye gözlerinizi kapatmak, problemleri düşünmekten kaçmak isteyeceksiniz.
🌑22:21 itibariyle Ay boşluğa girecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saatten sonra almamaya dikkat edin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu