25 Haziran Bugün Gökyüzü

21

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün içinizden gelen önlenmesi güç bir dürtü ile yeme içmeye kendinizi fazlası ile kaptırabilirsiniz. Dengeli beslenmeye dikkat edin. Bunun yanında maddi konulara fazlasıyla odaklı olabilir, paranızın değerini arttırmak isteyebilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Ay Uranüs ile kavuşumda. Sabah sabah gergin enerjilerle dolu güne başlayabilirsiniz. Aniden gerçekleşen bir olay sizi fazlasıyla şaşırtabilir. Ne kadar zor olsa da sakin ve anda kalmaya çalışın.
⚡️Öğleden sonra Ay Satürn kare. Duygusal olarak son derece yorgun, mutsuz karamsar bir ruh haline bürünebilir, kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Hissettiğiniz bu duyguların geçici olduğunu bilerek hareket etmenizde fayda var. Kendiniz hakkında olumsuz, negatif düşüncelerden ve değersizlik duygusundan uzaklaşmalısınız.
✨Sonrasında Ay Neptün sekstil. Başkalarının yaralarını sarmak onlara yardım elinizi uzatmak için fazlasıyla istekli olabilir ve bu konuda bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.
💫Akşam saatlerinde Ay Plüton üçgen. Sonuna kadar götürmek istediğiniz bir projeniz varsa tamamlayabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Duygularınız ve dürtüleriniz fazlasıyla baskın olabilir.
🌑22:02 itibariyle Ay boşluğa girecek. Bu saatten sonra önemli kararlar almamızda fayda var zira işlerini sürüncemede kalabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu