25 Eylül, Bugün Gökyüzü

33

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir. Duygusal olmaktansa olayları mantığınızla çözme eğilimi mevcuttur. Mükemmel olma isteği nedeniyle içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Fazla disiplinli ve düzenli olmanız çevrenizdeki insanları sıkabilir.
❗️Sabah saatlerinde Ay Neptün Venüs karşıtlığı ile etkileşimde. Bu saatlerde yanlış anlaşılma nedeniyle sevgilinizle aranız açılabilir. Konuları uzatmayın, birlikte yaşadığınız güzel günlere odaklanmaya çalışın. Aksi taktirde negatif enerji ile başladığınız gününüz bu şekilde devam edebilir.
✨Öğlen Ay Plüton ile üçgen açıda. Uzun süredir bitiremediğiniz bir projeniz varsa üzerinde çalışmak için vakit ayırabilirsiniz.
✨Öğleden sonra Ay Merkür ile kavuşum yapacak. Geçmişte yaşadığınız olayları masaya yatırabilir, bunlar üzerinde derin derin düşünerek dersler çıkarabilirsiniz. İletişimde bulunduğunuz kişinin hatalarını yüzüne vurarak gereksiz yere gerilim yaratabilirsiniz. Mükemmeliyetçilikten uzak durun.
🌑15:49-19:42 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Terazi burcuna geçecek. İnsanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu