25 Aralık Pazar Gökyüzü

38

🌑06:10-10:13 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Kova burcuna geçiş yapacak. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz. Son derece cesaretli ve metanetli bir tavırlarla hedeflerinize ulaşmak sizin için önem kazanabilir.
🎉Sabah saatlerinde Ay Jüpiter sekstil. Ruhsal anlamda oldukça iyi hissedecek ve çevrenizdeki insanları da cana yakın bulacaksınız. Yakın dostlarınızla bir arada olmak onlarla paylaşımlarda bulunmak size mutluluk verecek, bu nedenle güzel bir kahvaltı organizasyonu yaparak bu pazar gününü değerlendirmenizi tavsiye ederim. Aktivitelerinde bulunmak için de güzel olumlu enerjiler mevcut.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu