25 Ağustos Cuma Gökyüzü

97

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
💫Gün boyu Mars Plüton üçgen. Derinlemesine analiz yapmak istediğiniz bir konu varsa bunun üzerinde çalışma yapmak için enerjiler çok güzel. Zira motivasyonunuzda çok yüksek olacak. Kurtulmak istediğiniz kötü alışkanlıkları değiştirme kararı alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları etkilemek onların beğenisini kazanmak isteyeceksiniz.
❤️Öğle saatlerinde Ay Venüs üçgen. Sevgilinize ya da eşinize duygusal anlamda destek olmak, problemlere hoşgörü ve sevgi ile yaklaşmak isteyeceksiniz . Birbirinize uyumlu enerjiniz sizi mutlu edecek. Birlikte hayatın güç tadını doyasıya çıkarmak arzusu duyabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek olacağı için sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
🌟Akşam ise Ay Kiron ile üçgen açıda. Sağlığınızla ilgili gelen olumlu haberler sizi sevindirebilir.
❗️Gece Ay Merkür kare. Karşınızdaki kişinin duygularını anlamakta, iletişim kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Mantıklı düşünmekten uzaklaştığınız için yanlış kararlar alabilirsiniz. Zihniniz sürekli geçmişe kayıp yaşadığınız olayları sorgulamanıza ve kendinizi yargılamanıza neden olabilir. Yaşadığınız ruhsal gel gitleri kontrol etmekte güçlük çekmeniz mümkün. Anda ve dengede kalmaya çalışmakta fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu