24 Temmuz, Bugün Gökyüzü

25

🌜 Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
🌟Sabah saatlerinde Ay Jüpiter ve Merkür ile sekstil. Son derece iyi hissederek güne başlayacak içinizdeki rahatlığı ve huzuru çevrenize de yayacaksınız. Bugün arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve duygusal paylaşımlarda bulunmak size iyi gelecek. Sosyal ilişki temponuzun hızlandığını fark edebilirsiniz. Telefonlarınız her zamankinden daha fazla çalabilir, mail trafiği ile boğuşmak durumunda kalabilirsiniz.
💫Öğleden sonra Ay Kiron ile sekstil. Yakınınızda bulunan kişilerin dertlerine derman olabilir onları şifalandırabilirsiniz. Yaptığınız her yardımın size geri döneceğini bilerek elinizden ne gelirse fazlasıyla yapmaya özen gösterin. Bilin ki evrende yapılan her iyiliğin karşılığı vardır.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu