24 Şubat Cuma Gökyüzü

94

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün olaylarla baş ederken daha savaşçı ve mücadeleci bir yapı gösterebilir, hedeflerinize ulaşmak için büyük bir çaba harcayabilirsiniz. Ancak amacınıza varmadan yarı yolda bıkkınlık göstererek vazgeçmekten imtina edin.
💥Ay sabah saatlerinde Satürn ile sekstil açı yaparken Plüton ile kare açı yapıyor. Birkaç saat kendinizle yalnız kalmak ve hayatınızda neyin doğru neyin yanlış gittiğine dair tespitlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak kimi zaman fazlasıyla derin düşüncelere dalmak ve sorunları abartmak söz konusu olabilir. Takıntılı düşüncelere dikkat edin.
🌑Saat 10:21- 11:29 arası Ay boşlukta. Bu zaman zarfında önemli bir konuda imza atmayın. Beklediğiniz sonucu elde etmekte zorluk çekebilirsiniz.
🌜Sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
🌟Öğleden sonra Ay KAD ve Güneş ile olumlu açıda. Fiziksel ve psikolojik olarak dengede olduğunuz için çevrenizdeki insanlar da daha kolay bir rahat bir iletişim kurabileceksiniz. Sizden gelen olumlu enerjiler yapacağınız girişimlerde başarı elde etmenize neden olabilir. İnsan ilişkileri, grup aktiviteleri için bu olumlu enerjileri kullanmalısınız. Patronunuzla veya sizin için önemli biriyle bir konuda konuşacaksınız bu saatleri tercih edebilirsiniz.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu