24 Ocak Salı Gökyüzü

46

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
💥Sabah saatlerinde Ay Mars kare. Sizi kızdıracak, gerginleştirecek olayları mıknatıs gibi üzerinize çekip agresifleşmeniz söz konusu olabilir. Bu nedenle negatif enerjiyi üzerinizden atmak için güne sporla başlamanızı tavsiye ederim.
✨Öğle üzeri Ay/ Ay Düğümleri ve Merkür ile olumlu açıda. Toplantılar veya iş görüşmeleriniz varsa bu saatlere denk getirebilirsiniz. Başarılı sonuçlar almanız mümkün görünüyor. Patronunuza göstermek üzere bir sunum dosyası hazırlayacaksanız aktif zihniniz işinizi kolaylaştıracak.
🎊Akşam saatlerinde Ay Uranüs sekstil. Yeni bir şeyler denemek, alışılmışın dışına çıkmak için son derece heyecanlı ve telaşlı hissedeceksiniz. Farklı bir ortamda rahatlamak üzere bir organizasyon yapabilirsiniz. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak da sizi mutlu edecektir. Oturma düzeninizi değiştirin, evinize yeni bir şekil verin, bu size mutluluk verecek.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu