24 Nisan Pazartesi Gökyüzü

40

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
✨Gün boyu Merkür Mars sekstil. Zihinsel olarak oldukça aktif ve dinamik olacağınız bir gün sizi bekliyor olacak. Bayramın ardından yarım kalan bir çok işinizi çabuk bir şekilde tamamlamak isteyebilirsiniz. Bunun için gereken fiziksel enerjiye de sahip olacaksınız.
🌟Bunun yanında Güneş KAD ile kavuşumda. Hayatınızla ilgili kadersel, önemli bir değişim kararı alabilir, buna göre yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.
💥Öğle saatlerinde Ay Neptün kare. Bu enerjiler sizi gerçekçi olmayan hayallere sürükleyebilir. Yanlış kararlar alabilir, sonunu hesap edemediğiniz bir teklife evet diyebilirsiniz. Çok dikkatli olmanızda fayda var. Merkür’ün de Retro olması zihninizin iyice bulanıklaşmasına neden olabilir.
🌑15:14-21:58 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçecek. Özellikle ailenize, çocuklarınıza karşı daha anaç, korumacı enerjilerle dolu olacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu