24 Mayıs Çarşamba Gökyüzü

19

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz. İçinizde aile bağlarını daha güçlendirmeye yönelik bir his de oluşabilir. Sizin için önemlerini daha çok kavrayabilir, onlara karşı tutku dolu bir bağlılık hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda empati yeteneğinizin artması karşınızdaki kişileri daha çok anlamanıza neden olabilir.
🎉Öğleye kadar Ay Neptün üçgen. Çevrenizdeki kişilere karşı anlayışlı, merhametli olacak hatalarına empati ile yaklaşacaksınız. Yardıma muhtaç kişilere el uzatmak ruhsal anlamda sizi tatmin edebilir.
🌑12:11-17:34’ arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Aslan burcuna geçiyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır.
💥Ardından Ay Plüton ile karşıt, Jüpiter ile kare, Mars ile de kavuşum yapacak. Sevgilinize karşı kıskanç, baskın bir tutum sergileyebilir, manipülatif tavırlar gösterebilirsiniz. Herşeyi net görmekte zorlanacağınız, kibirli olabileceğiniz için yanlış kararlar alabilirsiniz. Aceleci davranıp fazlasıyla öfkelenebilir, pire için yorgan yakabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu