24 Mart 2015 -Bugün Gökyüzü

89

 24 Mart Salı Bugün Gökyüzü;

Ay sabahtan boşlukta. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı, alım satım işlerimizi, mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamaya özen göstermeli. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

15:22’de Ay mantıklı, çok yönlü, iletişim yönü yüksek İkizler burcunda ilerliyor. Günü yapılması gereken önemli görüşme ve konuşmalara, mühim kontaklarımızı gerçekleştirmeye ayırabiliriz. İletişim, yazma, konuşma tarzı işlerde başarı göstermemiz söz konusu. Zihinsel faaliyetlerin yoğun olması muhtemel. Düşüncelerimizi akıl süzgecinden geçirerek hareket etmemiz önemli. Özellikle sinir sistemi, ellerimiz, omuzlarımız, kollarımız, akciğerlerimiz hassas olacağı için bu organlarla ilgili rahatsızlıklarımıza dikkat etmeliyiz.

21:00 Ay Güneş ile sekstil açı içerisinde. Aileniz ile ilgili konularda düşünmek, plan yapmak için uygun saatlerdeyiz. Ruhsal olarak kendimizi dengede hissetmemiz başkalarının bizimle birlikte olmaktan keyif alacağını da gösteriyor. Sevdiklerimizle beraber huzurlu ve güzel iletişim yönünden kuvvetli bir zaman dilimindeyiz.

22:00’da Ay Retro Satürn karşıtlığı olacak.  Geçmişe ait yapmış olduğumuz hataların yüzeye çıkmasıyla kendimizi suçlayabilir, duygu ve düşüncelerimizin birbiri ile çatıştığını hissedebiliriz. Bu sırada biraz içimize çekilme ihtiyacı içimizi kaplayabilir. Yapılacak en doğru şey olumsuz düşüncelerden uzaklaşmak, kendimizi değersiz ve yetersiz algılamaktan kaçınmak olacaktır.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.