24 Eylül, Bugün Gökyüzü

14

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
💥Venüs Neptün karşıtlığının etkileri bugünde devam edecek. Özellikle finansal konularda çok cazip bir teklif olarak nitelendirdiğiniz bir girişime onay vermek isteyebilirsiniz. Ancak kazanç sağlayayım derken büyük hayal kırıklığı yaşamanız söz konusu olabilir. Aşkınızla aranızda yanlış anlamalardan dolayı sürtüşmeler meydana gelebilir. Yeni tanıştığınız kişiyi hayatınızın aşkı olarak nitelendirebilirsiniz. Ancak bu kişi size hiç uygun olmayabilir.
🎊Öğle saatlerinde Ay Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Önemli bir iş görüşmesi ve toplantınızı bu saatlerde yapmanızda fayda var.
💥Akşam saatlerinde Ay Mars kare. Sakarlıkları, ufak kazaları tetikleyen bu enerjilerde dikkatinizi açık tutun. Aniden sinirlenebilir, pire için yorgan yakabilirsiniz.
✨Gece ise Ay Uranüs üçgen. Akşam sürpriz bir haber sizi heyecanlandırabilir. Keyifli, mutlu, neşeli bir akşam geçirmek için sevgilinizle program yapabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu