24 Ağustos, Bugün Gökyüzü

30

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Ay Plüton ile karşıt açıda. Uyanır uyanmaz küçük bir olay bir anda sinirlerinizi tepenize zıplatabilir ve partnerinizle birbirinize girebilirsiniz. Sakin ve anda kalmaya çalışın.
💫Öğle saatlerinde Ay Merkür ile sekstil. Bu saatlerde iş yerinizde görüşmelerin toplantıların yoğun olması söz konusu olabilir. Birikmiş e-maillerinizi yanıtlamak ve gelen telefonlara cevap vermek vaktinizi fazlasıyla alabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı anlayışlı ve samimi olduğunuz saatlerdesiniz.
🌑12:40-16:09 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Aslan burcuna geçecek. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Işığınız göz kamaştırıcı olabilir.
✨Gün boyu Venüs Kiron ile üçgen. Aşk ilişkinizde birbirinize problemlerinizi çözebileceğiniz karşılıklı anlayış gösterebileceğiniz ve ve birlikte şifalanacağınız bir gün olacak.
💫Akşam saatlerinde Ay Mars sekstil. Özgüveniniz ve cesaretiniz yüksek olacağı için eğer sevgilinize açmakta zorlandığını düşünceleriniz varsa paylaşabilirsiniz. Kendi görüşlerinizi etkili bir şekilde savunabileceksiniz.
❗️Boğa burcundaki Uranüs bugün Retro hareketine başlıyor. 23 Ocak 2023 tarihine kadar Retro devam edecek. Doğum haritanızda Boğa burcu hangi evdeyse o ev konularında bazı problemler gecikmeler, sıkıntılar aniden ortaya çıkabilir ve sizi zorlayabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu