23 Temmuz Pazar Gökyüzü

21

🌑07:05 arası 08:54 arası Ay boşlukta. Bu saatlerde önemli kararlar almayın, imza atmayın.
🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
🦁 Güneş bugün Aslan burcuna geçiyor? Bu süre zarfında özgüveniniz, cesaretiniz, insanlara liderlik etme isteğiniz artacak. Daha çok ön planda olmak, sahnede parıldamak, insanların dikkatini üzerinize çekmek hoşunuza gidecek. Öne çıkmak, ışıldamak isteyeceksiniz. Çevrenize karşı da son derece cömert olmanız söz konusu. Özellikle kalp sağlığı konusunda hassas olanların dikkat etmesi gereken bir dönem.
💫Sabah saatlerinde Ay Güneş sekstil. Karşınızdaki kişilerle sağlıklı ve rahat iletişim kurarken, kişisel ihtiyaçlarınızı onlara iletmekte güçlük çekmeyeceksiniz. Artık kendi değerinizin farkında olacak ve bunu da sevdiğiniz kişileri hissettireceksiniz.
❗️Kiron Koç burcunda gerilemeye başlıyor! Gerileme dönemi kendi iç dünyanıza doğru bir yolculuk yapabileceğinize ve şifalanma adına çalışmalara önem vereceğinize dikkat çekiyor. Bastırdığınız geçmişteki travmalarınızı daha net bir şekilde anlayabilir ve bunların üstesinden gelebilirsiniz. Ani öfkelenmeler, özgürlük ihtiyacının tetiklenmesi söz konusu olabilir. İçsel çatışmaları anlama ve arınma zamanı.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu