23 Temmuz, Bugün Gökyüzü

23

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir. Her konuda bilginizi arttırmak için büyük bir açlık duygusu hissedebilirsiniz.
💫Sabah saatlerinde Ay Güneş ile sekstil açıda. Ne kadar çok sorununuz olursa olursun dengede ve olaylar karşısında nötr hissettiğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Astlarınıza liderlik etmek ve grup aktivitelerinde bulunmak için güzel enerjiler söz konusu.
🎉Gün boyu Merkür Jüpiter üçgen. Geniş düşünme kapasitesi veren bu enerjiler altında çalışmalarınıza odaklanabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda özellikle sinir sisteminizin rahatlaması mümkün. Eğitim, öğretim konferanslar, her türlü alışveriş, ticaret, kısa ve uzun seyahatler, yabancılarla iş ilişkileri, felsefe ve din konularda kendinizi geliştirmek için mükemmel bir zaman dilimi.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu