23 Şubat Perşembe Gökyüzü

68

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Enerjiniz yükselediği için savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir.
💫Sabah erken saatlerde Ay Jüpiter kavuşumda. Çevrenizdeki insanlara karşı daha toleranslı ve anlayışlı bir ruh halinde güne başlayacaksınız.
🌟Aynı zamanda Ay Kiron ile kavuşumda. Yardıma muhtaç kişiler için organizasyonlara katılmak, el birliği yapmak, maddi veya manevi olarak destek olmak için çaba içerisine girebilirsiniz. Yapılan her iyiliğin kendinize döndüğünü lütfen unutmayın.
💫Öğle saatlerinde Ay Mars sekstil. Özellikle bir kişiyi ikna etmek üzere konuşma yapacaksanız, kendinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. Bu nedenle iş görüşmesi için özgüveni arttırıcı bu olumlu enerjileri kullanabilirsiniz.
✨Öğleden sonra Ay Merkür sekstil. Bu saatlerde birden bire iş yerinde yoğun bir telefon trafiği içinde kalabilir, birikmiş emaillerinize cevap vermek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz artabilir, dostlarınız veya ailenizle bir araya gelerek günü geçirmek isteyebilirsiniz.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu