23 Ocak Pazartesi Gökyüzü

18

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. içinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
🌟Öğleye kadar Ay ve Venüs Kova burcundaki Satürn ile kavuşumda. Özellikle iş yerinde kadınlarla olan ilişkilerinizde bazı konular ön plana çıkabilir. Yapmanız gereken sorumlulukları gereği gibi yerine getirmeniz beklenebilir. Kadın patronlarla iletişimde dikkatli olun. Yeni yatırım konularını ciddiyetli bir şekilde masaya yatırmak isteyebilirsiniz. Kendinizi özgür bir ruh halinde hissetmek her zamankinden önemli olacak ancak sorumluluklarınız da bir yandan ağır basacak.
🌑13:19-20:35 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Balık burcuna geçiyor. Bu saatlerden sonra ikili ilişkilerde daha hassas, duygusal olabilir, romantik paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınızla birlikte olmanın tadını çıkarın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu