23 Mayıs Salı Gökyüzü

53

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var. Geçmişte yaşadığınız anılarınız zihninizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanlara anaç tavırlar gösterebilir, sorunlarına çözüm bulmak isteği içinde olabilirsiniz.
❗️Öğleye kadar Mars Jüpiter kare. Oldukça yüksek enerji veren bu açıya dikkat etmeniz gerekir. Düşünmeden aceleci davranmanız söz konusu olabilir, tüm detayları iyice hesaba katmalısınız. Düşünmeden hareket etmeniz kazalara neden olabilir.
❤️Öğle saatlerine geldiğimizde Ay Venüs kavuşumda. İkili ilişkilerde romantik paylaşımların ön plana çıktığı saatler. Aşkınızı öğle yemeğine davet edip ona sevginizi gösterebilir ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmek için plan yapabilirsiniz.
💥Sonrasında Ay Kiron ile kare açıda. Sevgilinizin söylediği bir söz kafanıza takılıp canınızı fazlasıyla sıkabilir. Belki bu durum geçmişte yaşadığınız travmalarınızı tetikleyebilir. Kendinize acımak yerine neyi neden yaşadığınızı anlamaya çalışın.
🎊Akşam saatlerinde ise Ay Uranüs sekstil. Güzel sürprizlerle dolu bir gece olabilir. Ummadığınız bir telefonla gelen bir haber sizi sevindirebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu