23 Mart Perşembe Gökyüzü

63

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Enerjiniz yükselediği için savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir. Ancak iletişimde olduğunuz kişilere karşı inatçı, çabuk sinirlenen tavırlar sergilememeye dikkat edin.
❗️15:23 itibariyle Plüton Kova burcuna geçiyor. 18 yıl boyunca Kova burcunda kalacak. Adalet, etik değerler, teknoloji konularında büyük uyanışlar ve devrim niteliğinde değişimler yaşanacak. Bilincin önlenemez uyanışı bir dönemin sonunu getirip yeni bir çağa başlamamıza neden olacak.
🌟Akşam saatlerinde Ay Mars sekstil. Yükselen enerjinizi en iyi şekilde kullanmak için spor yapabilir, doğada yürüyüşlerle rahatlayabilirsiniz. Fikirlerinizi etkili bir şekilde karşı tarafa aktarmak için iyi bir zaman dilimi.
🌑20:13-21:41 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Boğa burcuna geçiyor. Bu saatten sonra fazla yeme içmeye karşı dikkatli olun, oburluk yapmayın. Yoksa diyetinizi bir anda bozabilirsiniz. İnternet alışverişlerinde müsrifliğe kaçmayın.
💥Gece saatlerinde Ay Plüton kare. Ani çıkışlar güç mücadeleleri ve karşı tarafa baskı yapıcı hareketler karşınızdaki kişiyi zorlayabilir. Sinirlerinizi kontrol altına almaya çalışın.
✨Geç saatlerde Ay Satürn sekstil. Bu gece kendinizle yalnız kalıp derin derin problemlerinizi düşünmek ve bunlara çözüm getirmek isteyeceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu