23 Haziran Cuma Gökyüzü

18

🌑Ay 13:35’e kadar boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir. Duygusal olmaktansa olayları mantığınızla çözme eğilimi mevcuttur. Mükemmel olma isteği nedeniyle içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Fazla disiplinli ve düzenli olmanız çevrenizdeki insanları sıkabilir.
💫Öğleden sonra Ay Güneş sekstil açıda. Ne kadar karmaşık veya içinden çıkılamaz durumlar altında kalsanız da nötr hissedecek, güçlü ve sağlam ayakta durabileceksiniz. Yeni arkadaşlıklar edinmek, gruplara katılmak, aktivitelerde bulunmak için güzel enerjiler söz konusu.
💥Gece saatlerinde Ay Satürn karşıt. Sevgilinizin size yeteri kadar ilgi göstermediğini düşünerek depresif bir ruh haline bürünebilirsiniz. Hayatta başarmak istediklerinizi başaramadığınızı ve şansız olduğunuzu düşünüp üzüntüye kapılmanız mümkün. Bu ruh halinin geçici olacağını bilerek hareket etmeniz de fayda var. Meditasyon veya duayla rahatlamaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu