23 Eylül, Bugün Gökyüzü

14

🌑Bugün Sabah 10:53’e kadar Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçecek. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
🌞Sabah 04:03 itibariyle Güneş Terazi burcuna geçiyor. Tüm Terazi burçlarının doğum günü kutlu olsun. İyi ki varsınız hayatımızı güzelleştiren Teraziler.
🌟Bugün Merkür de Başak burcuna geçiş yapıyor. Artık karar alırken her türlü detayı ince ince eleyip, sık dokumak isteyeceksiniz. Ancak ayrıntılarla çok vakit kaybedip bütünden uzaklaşmayın. Merkür aynı zamanda Retro olduğu için özellikle önemli bir yatırım yapacaksanız güvendiğiniz kişilere danışın.
💥Venüs Neptün karşıtlığının etkileri aktive olmaya başlıyor. Sevgilinizin taleplerinizi karşılamaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aldanma, aldatılma gibi durumlarla yüzleşmeniz söz konusu. Gerçekleşmesi mümkün olmayacak şeylerin peşine düşmeyin. Kafa karışıklığı, net düşünememek, yanlış anlama,anlaşılma durumları en büyük handikapınız olacaktır.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu