23 Ekim, Bugün Gökyüzü

35

🌑Sabah 04:53 itibariyle Ay Terazi burcuna geçecek. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
❗️Sabah erken saatlerde Ay Jüpiter karşıt. Karşınızda kişi kim olursa olsun ona meydan okuma hissi ile dolup taşabilirsiniz. Her konuda aşırılık en büyük handikapımız olacaktır. Abartılı tavırlardan ve konuşmalardan uzak durun. Lüks tüketim ürünlerine karşı aşırı meyyaliyet göstererek paranızı gereksiz yere israf etmeyin.
✨Gün boyu Merkür Satürn üçgen. Eğer çözmek istediğiniz bazı sorunlarınız varsa üzerinde düşünebilir ve pratik çözümler bulabilirsiniz. Aile büyüklerinizden birisi problemlerinize çözüm getirebilmeniz adına destek olabilir, size nasihatlar verebilir. Disiplinli çalışma gerektiren bir işe odaklanmak istiyorsanız bugünü tercih edebilirsiniz.
🌟Aynı zamanda Güneş Venüs kavuşumu da etkili. Sevgilinizin dikkatini çekmek ve sizinle ilgilenmesini sağlamak amacıyla kendinizi göstermek isteyebilir veya iddaacı tavırlarda bulunabilirsiniz. Büyüklenmek gibi olumsuz tavırlar ortaya çıkabilir. Eğer hayatınızda biri yoksa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Karşınıza çıkan teklifleri değerlendirmenizi tavsiye ederim.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu