23 Ağustos, Bugün Gökyüzü

22

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
💥Öğleye kadar Ay Kiron kare. Konuşmalarınıza dikkat etmezseniz farkında olmadan karşınızdaki kişileri kırabilir ve onların yaralarına dokunabilirsiniz. İnce düşünceli olmaya empati yapmaya ve insanları yargılamadan olduğu gibi kabul etmeye çalışın.
👌Bugün Merkür Plüton ile üçgen açıda. Özellikle gizemli konulara ilginiz artarken bu konularda araştırma yapmak isteyebilirsiniz, zira geniş algılama potansiyelinizde sizi destekleyecek. Olayların arka planını öğrenme isteği ve derinlere indikçe daha büyük bir zevk almak durumu söz konusudur. Mistik konular, psikoloji, astroloji, ekonomi, tıp vb. alanlarda bilginizi arttırmak isteyebilirsiniz.
🎉Akşam saatlerinde Ay Uranüs sekstil. İçinizdeki bastıramadığınız heyecan duygusu akşam saatlerinde arkadaşlarınızla sizi mutlu edecek bir programa yöneltebilir. Bugüne kadar hiç gitmediğiniz, orjinal bir mekana gidip çılgınca eğlenmek isteyebilirsiniz. Süpriz bir haber havalara uçmanıza neden olabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu