22 Temmuz, Bugün Gökyüzü

23

🌜 Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün sahip olduğunuz maddi kaynakların değerlerini arttırmak arayış içinde olabilirsiniz. Ailenize ve çocuklarınıza karşı daha korumacı ve özverili bir tutum sergilemeniz söz konusu olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde inatçı, dediğim dedik tavırlar sergilemekten kaçının.
💥Sabah saatlerinde Ay Uranüs ile kavuşumda. Bu enerjiler altında son derece sabırsız bir ruh hali içinde olduğunuz için düşüncesizce hareket edebilirsiniz. Herhangi bir konuya konsantre olmanız çok zordur. Bu nedenle rutin işlerinize devam etmeniz de fayda var. Başkalarının size verdiği tavsiyeleri duymakta zorlanabilir, kendi bildiğinizi okumakta vazgeçmezsiniz. Bu nedenle de yanlış adımlar atmanız sözkonusu olabilir.
⚡️Bugün Uranüs ve Mars Kuzey Ay Düğümü ile etkileşimde. Aniden gelişen beklenmedik olaylarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak bu olayların kadersel olduğunu unutmayıp almanız gereken derslere odaklanmanız çok önemli.
❗️Öğleden sonra ise Ay Satürn kare. Kendinizi aniden duygusal bir dalgalanma içinde bulup karamsarlık, yalnızlık ve sevilmeme gibi düşüncelerle boğuşurken bulabilirsiniz. Kurduğunuz iletişimlerde pozitiflik yerine son derece soğuk bir hava dalgası eser. Düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilir, yetersiz ve değersiz olduğunuzu düşünebilirsiniz. Patronlarınızla veya aile büyüklerinizle aranızda münakaşalar söz konusu olabilir. Bu nedenle önemli bir görüşmeniz varsa bugünü tercih etmemeniz yerinde bir davranış olacaktır.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu