22 Şubat Çarşamba Gökyüzü

65

✨Sabah erken saatlerde Ay Plüton sekstil.
🌑07:05-08:13 arası Ay boşlukta. Bu saat aralığında önemli kararlar almayın.
🌜Sonrasında Ay Koç burcuna geçiyor. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir. Bu nedenle farkındalıklı bir gün geçirmeniz önem arz etmekte.
❤️Öğle saatlerinde Ay Venüs kavuşumda. Bu deprem özellikle sevdiğimiz insanlara karşı daha anlayışlı ve ilgili olmamız gerektiğini bize tekrar tekrar gösterdi. Uzakta olan akrabalarınızı arayıp onlarla iletişime geçebilir veya sevdiklerinizle bir araya gelerek aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.
🌟Öğleden sonra Merkür Mars üçgen. Önemli toplantınız, iş görüşmeleriniz veya başvurunuz varsa bu saatlere alabilirsiniz. Kendinizi daha özgüvenli, cesur ve atak hissedecek ve işlerin üstesinden daha kolaylıkla geleceksiniz.
✨Gece saatlerinde Ay Jüpiter kavuşumda. Endişe ve korkularınızdan biraz olsun uzaklaşıp maneviyata yönelecek yaşamın anlam ve önemi üzerinde yoğunlaşacaksınız. Hayatın çok kısa ve geçici olduğunu bilerek hareket etmeli ve çevremizdekilere de bunu hatırlatmalıyız.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu