22 Ocak Pazar Gökyüzü

35

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz.
✨Sabah erken saatlerde Ay Jüpiter sekstil. Bu pazar günü Jüpiter’in verdiği olumlu enerjilerle kendinizi mutlu, canlı hissedeceksiniz.
🎊İlerleyen saatlerde Ay Mars üçgen açıda. Bu saatlerde ailenizle birlikte doğada yürüyüşler yapmak sportif faaliyetlerde bulunmak hem bedensel hem de zihinsel olarak sizi aktive edecektir.
❗️Öğle saatlerinde Ay Ay Düğümleri İle olumsuz açıda. İletişimde bulunduğunuz kişilerle aranızda bir takım anlaşmazlıklar ve problemler söz konusu olabilir. Dediğim dedik davranmaktan ve kendi bildiğinde ısrar etmekten imtina edin. Her bilenden daha iyi bilen vardır sözünü hatırlayın.
💥Akşam saatlerinde Ay Uranüs kare. Eşinizin, çocuklarınızın veya işinizin size getirdiği problemler üzerinde büyük bir baskı oluşturabilir. Sanki üzerinizdeki gömleği yırtıp atar gibi her şeyden özgürleşmek isyan etmek arzusu içine girebilirsiniz. Beklenmedik bir olay kapınızı çalabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu