22 Mayıs Pazartesi Gökyüzü

40

🌑01:11-06:28 arası Ay boşlukta. Bu saatler arasında önemli hayati bir karara imza atmayın. Ay boşlukta iken beklediğiniz sonuçları almakta zorluk çekebilirsiniz.
🌜Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçiyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
💫Sabah saatlerinde Ay Jüpiter sekstil. Pozitif duygularla güne başlayacak ve yakın bir arkadaşınızla buluşarak vakit geçirmek isteyeceksiniz. Haftaya bu duygularla başlamak size iyi gelecek. Yaşamın anlam ve önemini sorgulayabilirsiniz.
✨Ayrıca Güneş Mars sekstili etkili olacak. Kendinize son derece güvendiğiniz ve iddialı bir şekilde işlerinizi başarma hevesinde olduğunuz saatler. Fiziksel aktivitelerde bulunmak veya size zor gelen işlerin üstesinden gelmek için bu enerjileri kullanabilirsiniz. Herhangi bir nedenle bir kişi karşınızda durursa kendinizi çok etkin bir şekilde savunabileceksiniz.
🌟Öğlen saatlerinde Ay’ın Ay Düğümleriyle olumlu açıda. Önemli ve etkili kişilerle iş bağlantıları yapabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili fayda sağlayacak yatırım kararları alabilirsiniz.
✨Akşam Ay Satürn üçgen. Başınıza ne gelirse gelsin hangi güçlükle karşılaşırsanız karşılasın buna dayanabilme ve sabredebilme yetisine sahip olacaksınız. Önemli bir probleminiz için sizden yaşça büyük bir kişiden destek alabilirsiniz.
🌟Sonrasında Ay Merkür ile sekstil açı yapacak. Eğer bu saatlerde yalnız kalıp konsantre bir şekilde yazı işlerinize odaklanmak istiyorsanız hızlı bir şekilde işlerinizi bitirebilirsiniz. Zira zihniniz son derece aktif olacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu