22 Mart 2015 -Bugün Gökyüzü

89

 22 Mart Pazar Bugün Gökyüzü;

Ay boşlukta. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı, alım satım işlerimizi, mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamaya özen göstermeli. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

12:40’ta Ay ağırkanlı, tutucu, sadık Boğa burcunda ilerliyor. Gün boyu bize huzur veren insanlarla birlikte olmak isteyebilir, sakin ortamları tercih edebiliriz. Yapılan işlerin ağırdan gitmesi söz konusu. Sabır gerektiren masa başı işleri toparlamak için güzel bir gün. Özellikle boğaz, boyun kısmımız hassas olacağı için bu bölgeleri korumalıyız.

Akşam 23:30’da Ay Venüs ile kavuşum içerisinde. Bize keyif veren faaliyetlere yönelme arzusu içinde olacağımız için yeme içmeyi fazlasıyla abartabiliriz. Tembellik etme isteği içimizi kaplarken sorumluluklarımızdan kaçma duygusu ile mücadele etmek durumunda kalmamız mümkün.

Gece 02:30’da Ay Neptün ile sekstil açı içerisinde. Bu saatlerde uyanık olanlar meditasyon yapabilir, spritüel konularda kitaplar okuyarak ruhen ve bedenen rahatlayabilirler.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.