22 Haziran Bugün Gökyüzü

20

🌜 Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Enerjiniz yükselediği için savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir. Ancak iletişimde olduğunuz kişilere karşı inatçı, çabuk sinirlenen tavırlar sergilememeye dikkat edin.
⚡️Öğle saatlerinde Ay Kiron ile kavuşumda. Özellikle trafikte küçük kazalara ve sakarlık dolayısıyla yaşanacak yaralanmalara karşı dikkatli olunmalı. Herhangi bir konuda risk alacaksınız boyunuzu aşacak adımlar atmaktan uzak durun, temkini elden bırakmayın aksi taktirde bazı kayıplar yaşayabilirsiniz.
💥💥Akşam Ay Mars ile kavuşum yapacak. Her an tartışmaya hazır sinirli ve agresif bir ruh hali içinde kendinizi bulabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye yaptığınız eleştiriler haddinden fazla olabilir ve bu kişinin dengesi bozulabilir. Hissettiğiniz öfkeyi bastırmakta fazlasıyla zorluk çekebilirsiniz. Fiziksel olarak da kendinizi hasta hissetmeniz mümkün . Kendinizi kontrol etmeniz zor olacağı için meditasyon, yoga ve bu gibi faaliyetlerle rahatlamaya çalışmamız da fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu