22 Eylül, Bugün Gökyüzü

26

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedeceginiz birgündesiniz. Tuttuğunuzu koparma arzunuz ve başladığınız işi bitirme çabanız takdire şayan olabilir.
🌟Sabah saatlerinde Ay Mars sekstil. Sabah kalktığınızda sahip olduğunuz enerjiyi spor salonuna giderek değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde güne pozitif ve zinde başlamış olursunuz.
✨Öğleye kadar Ay Kiron ile üçgen açıda. Sağlığınızla ilgili alacağınız olumlu haberlere sevinebilirsiniz. Şifa enerjisi bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatacak.
💥Öğlen saatlerinde Ay Uranüs Satürn karesi ile etkileşimde. Geçmişe saplanıp kalma ve radikal bir karar alarak kurulu düzeninizi bozma arasında gidip gelebilirsiniz. Hissettiğiniz stres yanlış kararlar almanıza sebep olabilir. Mantıklı ve sakin olmaya çalışın. Sonradan pişman olacağınız adımlar atmamaya dikkat edin.
🌑14:06-10:53 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu