22 Aralık Perşembe Gökyüzü

40

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
💥Gün boyu Güneş Jüpiter kare. Bu enerjiler zorlayıcı görünse de aslında size destek verecek enerjilerdir. Sizi disiplinli çalışmaya ve her türlü işin üstesinden gelebilmeye karşı aktive eder. Burada dikkat etmeniz gereken nokta; kapasitenizin üstündeki işleri yapabileceğinize inanmamak olmalıdır. Bunun yanında fazla müsrif olmanız da söz konusu olabilir. Bunun yanı da Venüs de Uranüs ile üçgen yapacak. Aşkta sürpriz gelişmelere hazır olun.
❗️Sabaha karşı Ay Mars ile karşıt açıda. Güne oldukça sinirli öfkeli başlayabilirsiniz. Yolunda giden işleriniz bir anda ters dönerek sizi sıkıntıya sürükleyebilir. Özellikle trafikte son derece tahammülsüz ve insanlara karşı toleransız olabilirsiniz. Mümkünse bu enerjileri üzerinizden atmak için spor yaparak güne başlayın.
✨Sonrasında Ay Kiron ile üçgen açı yapacak. Ailenize, aşkınıza ve çocuklarınıza karşı son derece şevkatli ve ilgili olacaksınız. Onların sorunlarını çözmek ve şifalanmalarını sağlamak size de iyi gelecek.
💫Akşam saatlerinde Ay Satürn sekstil. Kendinizle başbaşa kalmak isteyecek ve sorunlarınızı çözüm getirmek için bir takım yollar arayacaksınız. Sizden yaşça büyük güvendiğiniz bir kişiden destek almak size moral verebilir.
💥Gece ise Ay Neptün kare. Gerçekleşmesi oldukça zor hayaller kurmanız söz konusu olabilir. Hayatınızı etkileyecek önemli bir karar alacaksınız yanlış karar verebilirsiniz, buna çok dikkat etmenizde fayda var.
🌑23:15’ten sonra Ay boşluğa girecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu