22 Aralık Cuma Gökyüzü

29

🌜Saat 05:50 itibariyle Ay Boğa burcunda ilerleyecek. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
🌞06:27 itibariyle de Güneş de Oğlak burcuna geçiyor. Tüm Oğlak burçlarının doğum günü kutlu olsun.
✨Ardından Ay Merkür ile üçgen açı yapacak. Ailenizle geçmişte yaşadığınız bazı konuları masaya yatırmak bunları incelemek ve çözümsüz olan sorunları çözmek için çabaya girebilirsiniz. Sevildiğinizi yeterince hissedememek size ağır gelebilir.
🎊Gün boyu Güneş Merkür kavuşumu etkili olacak. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız bu enerjileri kullanarak yeni bağlantılar kurabilir ve veya varolan işinizde bir atılım yapma hevesine girebilirsiniz. Merkür retro olduğu için gelecekle ilgili planlar yapıp bunları retro bitiminde başlatmanız daha doğru olacaktır.
🎉Öğleye doğru Ay Satürn ile sekstil açıda. Üstesinden gelemediğiniz sorunlarınızı paylaşmak ve onların tecrübelerinden yararlanmak için sizden yaşlı büyük olan birinin kapısını çalacaksınız.
🎊Öğleden sonra ise Ay Jüpiter ile kavuşumda. Ruhen rahatladığınız, her şeyin yolunda olduğunu hissettiğiniz, içinizdeki vesveselerden ve korkulardan arındığınız saatlerdesiniz. Çevrenizdeki kişilerin davranışlarına empati kurabilecek ve onları sevgi ve saygıyla yaklaşacaksınız. Hayat size yaşanılası ve güzel gelecek.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yayburcu #terazi #akrep #oğlak #farkındalık #burçlar #burçlarınözellikleri #burçyorumları #kova #balık