22 Ağustos Salı Gökyüzü

31

🌜02:22 itibariyle Ay Akrep burcuna geçiyor. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir.
💫Sabah saatlerinde Ay Satürn üçgen. Biriktirdiğiniz bir türlü tamamlayamadığınız işlerin üzerine gitme zamanı. Son derece ciddiyetli ve sorumluluğunuzun bilincinde hareket edeceksiniz. Ağırbaşlı olacak, hayatı her zamankinden daha çok ciddiye alacaksınız.
💥Gün boyu Venüs Jüpiter kare.Özellikle bugün her türlü aşırılıktan kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Paranızı gereksiz yere harcayabilir, israf edebilirsiniz. İnsanlara ve olaylara karşı da yok yere iyimserlik gösterebilir, olayları gerçekçi değerlendirmekten uzaklaşabilirsiniz. Sevgilinizin beklentilerinizi karşılayamaması sizi üzebilir. İnsanlardan çok fazla bir şey istemeyin, herkesin bir kapasitesi olduğunu unutmayın.
❗️Aynı zamanda Mars Neptün ile karşıt açı yapacak. Bugün enerjinizin her zamankinden daha düşük olduğunu fark edebilirsiniz. Olaylara realist yaklaşmaktansa farklı bir şekilde değerlendirmek, sorunlardan kaçmak, uzaklaşmak arzusu içinde olabilirsiniz. Herhangi bir konuda karar vermek sizin için oldukça zor olabilir. Sizden taleplerde bulunan kişilere hayır demekte zorlanabilir, onları kırmaktan kaçınabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunacaksınız veya imza atacaksanız çok dikkatli olmanızda fayda var çünkü gökyüzünde kandırılmaya açık enerjiler var.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu