22 Ağustos, Bugün Gökyüzü

19

🌑Sabah çok erken saatlerde 01:06- 03:28 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçecek. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var. Geçmişte yaşadığınız anılarınız zihninizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanlara anaç tavırlar gösterebilir, sorunlarına çözüm bulmak isteği içinde olabilirsiniz.
💥Öğleden sonra Ay Jüpiter kare. Hayatınızda size sıkıntı veren konuları düşünmek istemeyecek, bunlara gözünüzü kapatacaksınız. Ancak unutmayın problemleri görmezden gelerek üstesinden gelemezsiniz. Kibirli ve kendini beyenmiş tavır ve tutumlardan uzak durun.
✨Başak burcundaki Merkür Plüton ile 120’lik açıda. Eğer zihninizi kullanarak üzerinde derinlemesine konsantrasyon gerektiren bir işiniz varsa ilerleme kaydedebilirsiniz. Önemli toplantılar, iş görüşmeleri yapmak için güzel enerjiler söz konusu.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu