21 Temmuz, Bugün Gökyüzü

11

🌜 Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
❤️Sabah saatlerinde Ay Venüs sekstil. Bugün birisi tarafından çok özel olduğunuzu hissetmek, aşkı tüm ruhunuzda, hücrelerinizde derinlemesine yaşamak arzusu içinde olacaksınız. Yakın arkadaşlarınızla bir arada olmak için plan yapabilirsiniz.
💥❗️Bugün Ay Mars kavuşumda. Aynı zamanda Uranüs ile de kavuşumda. Bu enerjiler altında son derece sinirli, kavgaya açık, tartışmacı bir ruh hali içine girebilirsiniz. Denginizi korumanız ve stabil kalmanız herzamankinden daha zor olacaktır. Olaylar karşısında hissedeceğiniz öfkeyi bastırmakta zorlanabilirsiniz. İyi düşünmeden karşınıza çıkan durumlar hakkında aceleci kararlar vermeniz son derece zararlı olabilir. Risk almaktan kaçınmalı, emin olmadığınız konulara balıklama atlamamalısınız. Ruh halinizdeki değişkenlik hem sizi hem de çevrenizdeki kişileri yorabilir. Bu enerjiler yangınları tetikleyebilir. Gereken tedbirleri almakta fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu