21 Nisan Cuma Gökyüzü

16

🎊Herkese ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz çok güzel bir bayram diliyorum.
🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün sahip olduğunuz maddi kaynakların değerlerini arttırma arayış içinde olabilirsiniz. Ailenize ve çocuklarınıza karşı daha korumacı ve özverili bir tutum sergilemeniz söz konusu olabilir.
💫Sabah saatlerinde Ay Mars sekstil. Bu saatlerde enerjik ve canlı hissedeceksiniz.Bu nedenle güne spor yaparak başlayabilirsiniz.
💥💥Bugün Merkür Retro hareketine başlıyor. Merkür’ün Retro olduğu zaman diliminde; Merkür konularında bir takım aksaklıklar yaşanması muhtemeldir; özellikle iletişim, haberleşme, bilgi edinme. Bu nedenle bilgisayar sistemlerinin arızalanabileceği, verilerin alınmasında ve gönderilmesinde sorunların yaşanabileceği, insanlar arasındaki iletişimde yanlış anlamaların söz konusu olabileceğini hesaba katmak gerekir. Yeni atılımlar yapmak,  faaliyetlere başlamak uygun değildir. Bu zaman dilimini yanlışlara mahal vermemek için biraz sakinleme, dinlenme, geçmişte yarım kalan  dosyalar varsa onları bitirme, eksikleri tamamlama şeklinde değerlendirmek yerinde olacaktır. Merkür retrosu kişinin kendisi ile yüzleşme zamanıdır. Haritalarında Merkür retrosu olan kişiler bu dönemi daha olumlu şekilde yaşarlar.
🌟Öğleden sonra Ay Uranüs ile kavuşum yapacak. Duygusal açıdan aniden, beklenmedik bir şekilde yeni kararlar alabilir, yaratıcı fikirler ile hayatınıza renk getirebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu