21 Mayıs Pazar Gökyüzü

20

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
🌞 10:09 itibariyle Güneş İkizler burcuna geçiyor. Tüm İkizler burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Hepinize çok güzel bir yıl diliyorum. İletişim, öğrenme, fikir alışverişleri, sosyalleşme konuları ön planda olacak. Hayatın farklı yönlerini keşfetmek isteyebilirsiniz.
💥Mars Plüton karşıtlığı bugün son derece etkili olacak. Yakıp yıkma enerjisi veren bu açı sizi kontrolsüzlüğe sürükleyebilir. Öfkenize hakim olamayıp çevrenizdeki kişileri kırıp geçirme ve bunun sonuçlarına katlanmayı bile göze almak söz konusudur. Ülkemizin büyük bir sınavdan geçtiği bu günlerde taraf tutarken insanlık sınavı da verdiğimizi unutmamız gerektiğini düşünüyorum. Demokrat, adaletli, mantıklı ve hümanist olmaya lütfen devam edelim.
✨Öğleden sonra Güneş Plüton üçgen. Kendi içsel gücünüzü keşfedip başkalarına yardım etmek üzere harekete geçebilirsiniz. Değişip dönüştürmek istediğiniz özelliklerinizi olumlu yönde değiştirmek için gereken gücü bulabilirsiniz. Özgüveniniz artacağı için ulunduğunuz ortamda kendinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu