21 Mart Salı Gökyüzü

30

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
✨Öğleye kadar Ay Neptün kavuşumda. Kendinizi yakın bir arkadaşınızla özdeşleştirip onun sorunlarını tamamen çözmeye odaklanabilirsiniz. Ancak bu tutumunuz size zannettiğinizden daha fazla zarar verebilir, fazla kaptırmayın. Dalgınlıklara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalı.
💥Öğle saatlerinde Ay Mars kare. Bugün iş yerinizde astlarınızla aranızda rekabet duyguları tetiklenerek olmadık nedenlerden gerginlikler ortaya çıkabilir. Bir anda kendinizi bir kavganın içinde bulabilirsiniz.
✨Sonraki saatlerde Ay Plüton sekstil. Güzel ve gizemli olan şeylere ilginiz artabilir, merak ettiğiniz bir konuda derin araştırmalara girebilirsiniz.
🌑18:57-19:01 arası Ay boşlukta. Sonrasında Ay Koç burcuna geçiyor. Bu saatler arasında önemli bir sözleşmeye imza atmayın, karar almayın. Ay boşluktan çıktıktan sonra daha aktif, hırslı ve aceleci bir tutum içine girebilirsiniz.
🌜20:23 itibariyle Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yeni başlatacağınız işlere karşı son derece hevesli olacaksınız. Ancak acele edip yanlış kararlar almayın. Yeniay Türkiye haritasının 10. evinde gerçekleşiyor. Politika, kadın hakları, anayasa ve seçimle ilgili konular gündem maddesi olacak. Spor ve diyete başlamak için uygun bir zaman dilimindeyiz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu