21 Mart 2015 -Bugün Gökyüzü

96

 21 Mart Cumartesi Bugün Gökyüzü;

Bugün Güneş Koç burcuna geçerek İlkbaharın geldiğini bize müjdeliyor.

Ay hareketli, spontan, sıcak, hevesli ve cesur enerjileri içinde barındıran Koç burcunda ilerliyor. Yapacağımız işlerde sabırsızlık göstermemiz söz konusu. Düşünmeden atılan adımlar ileride büyük problemler yaratabilir. Harekete geçmeden önce her şeyi iki kere düşünerek ilerlemeli ve benmerkezci tavırlardan uzak durmalıyız. Kendimizi ortaya koyma isteği her zamankinden fazla olurken temkini elden bırakmamalı.

09:30 Ay Retro Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Kendimizi son derece pozitif, neşeli ve hoşgörülü hissedebiliriz. Bizi seven insanlarla beraber olmak için sabah saatlerine organizasyon yapabilir, keyifli bir mekânda onlarla bir araya gelebiliriz. Ancak ilerleyen saatlerde sert açıların devreye girmesi nedeniyle bizi mutsuz edecek ortamlarda bulunmaktan kaçınmak gerekiyor. Olayları serin kanlı değerlendirmekte zorlanabiliriz.

 12:30’da Ay Plüton karesi ve Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu enerjiler duygularımızı bir üst oktava çıkartarak öfke patlamaları yaşamamıza neden olabilir. Huzursuzluk, şüpheci düşünceler aklımızı gereğinden fazla meşgul ederek bizi depresifliğe sürükleyebilir. Yıkıcı olan bu etkilere kapılmak yerine daha fazla işe yoğunlaşarak bitirmek istediğimiz projeleri tamamlamaya yönelmeliyiz.

Gece 00:30’da Ay Mars ile kavuşum içerisinde. Kendimizi aktif, canlı aynı zamanda da gergin hissedeceğimiz saatlerdeyiz.  Sakin kalmaya özen göstermeliyiz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.