21 Haziran Bugün Gökyüzü

41

🌜Ay 06:36 itibariyle Koç burcuna geçecek. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir. Bu nedenle farkındalıklı bir gün geçirmeniz önem arz etmekte.
✨Gün boyu Venüs Plüton üçgen. Eğer sevgilinizle ilişkinizi daha da pekiştirmek ve ciddi bir seviyeye taşımak istiyorsanız bu enerjileri değerlendirebilirsiniz. Başbaşa günübirlik bir tatile çıkabilir romantik paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
♋️12:13’te Güneş Yengeç burcuna geçecek. Kendinizi özellikle annenize ve ailenize çocuklarınıza karşı daha korumacı hissedeceksiniz. Onların ihtiyaçları sizin için herzamankinden daha önemli olacak. Fedakarlık, özveri temaları ön plana çıkacak.
⭐️Akşam Ay Jüpiter ile kavuşumda. Her şeyin yolunda olduğunu düşündüğünüz korkularınızdan ve endişelerinizden uzaklaştığını saatlerdesiniz. Rahatlayın ve bu anın tadını çıkarın. Hangi bir konuda bilginizi arttırmak ve derinleşmek isteyebilirsiniz
💫Sonrasında Ay Merkür ile sekstil açı yapacak. Odaklanmak istediğiniz bir proje varsa, yazı yazıyorsanız veya kitap çalışmaları yapıyorsanız konsantre olmanız daha kolay olabilir. Çevrenizdeki insanlarla daha rahat iletişim kurabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu