21 Eylül, Bugün Gökyüzü

22

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
🎉Ay sabah saatlerinde Merkür ve Jüpiter ile olumlu açıda. Önemli bir sunum, iş görüşmesi ya da toplantı yapacaksanız bu saatleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Vizyonunuzu genişletecek fikirler zihninizde canlanabilir. Hayata olumlu bakacaksınız, yüksek enerjinizle bitirmek istediğiniz işlere odaklanın.
💥Akşam saatlerinde Ay Ay Düğümleri ile olumsuz açı yapacak. Bu saatlerde sevgiliniz veya eşinizle birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Karşı taraf söylediklerinizi çarpıtabilir, olaylar umulmadık şekilde büyüyebilir. Yaşadığınız olaylarda farkındalıklı davranmaya ve olgun bir tutum izlemeye çalışın. Kendinizi meşgul edecek hobilerinize vakit ayırmanızda fayda var.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu