21 Aralık Perşembe Gökyüzü

20

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Enerjiniz yükselediği için savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir. Ancak iletişimde olduğunuz kişilere karşı inatçı, çabuk sinirlenen tavırlar sergilememeye dikkat edin.
❗️Sabah saatlerinde Ay Kiron ile kavuşumda. Bu sabah saatlerinde sağlığınızla ilgili bir problem yaşayabilirsiniz. Lütfen sakarlık kaynaklı küçük yaralanmalara dikkat edin.
💫Sonrasında Ay Mars ile üçgen açı yapacak. Bugün kapasitenizi rahatlıkla zorlayabileceğiniz bir gün. Bu nedenle işyerinde toplantılarınızı, görüşmelerinizi kolaylıkla yapacaksınız. Yeni projelere başlamak ve hızla ilerlemek isteyeceksiniz.
❤️‍🔥Bugün Venüs Uranüs karşıtlığı etkili olacak. Aşk hayatınızda aniden meydana gelen olaylar ilişkinizi kopartacak boyuta gelebilir. İçinizden dolup taşan özgürlük ihtiyacına artık dur demekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızı bastırmakta zorlanırcağınız için kimileriniz öfke patlamaları yaşayabilir.
💫Aynı zamanda Retro Merkür Satürn ile sekstil açı yapacak. Eğitim ve öğretim konularında ciddi adımlar atabilirsiniz. Merkür Retro olmasına rağmen İletişim anlamında daha güçlü olabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız hataları masaya yatırma ve bunlardan dersler çıkarma eğiliminde olacaksınız.
💫Akşam saatlerinde Ay KAD ile kavuşumda. Size daha önce zor gelen işlere odaklanabilirsiniz. İçsel anlamda büyümeniz için bazı karmik olaylar başınıza gelebilir.
💥Gece saatlerinde Ay Plüton ile kare açıda. Eğer duygusal yapıda biri iseniz herhangi bir konuyu bahane edip akşam sevgilinizle çatışmaya girebilirsiniz. Birbirinize üstünlük sağlama isteğinden vaz geçip hayatı elele sırtlama konusunda karar almalısınız.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #i̇kizler #yengeçburcu #akrep #yay #oğlakburcu #kovaburcu #balık #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlar #burçlarınözellikleri