21 Aralık Çarşamba Gökyüzü

9

🌑05:44-10:12 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Yay burcuna geçecek. Karar alırken duygularınıza değil mantığınıza güvenmek arzusu içinde olabilirsiniz. Adım atarken sağlam ve güvenilir sonuçlar elde etmek sizin için önem kazanabilir. Karşılaştığınız kişileri ve yaşadığınız olayları objektif bir şekilde değerlendirirerek sorunları akıl çerçevesinde halletmeye çalışabilirsiniz.
🌟Akabinde Ay Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Kendinizi yeniden şanslı, umut dolu, rahatlamış ve huzurlu hissedeceksiniz. Ailenin çok büyük bir nimet olduğunu fark ettiğiniz ve onlarla bir arada vakit geçirmenin size huzur verdiği saatlerdesiniz. Herhangi bir konuda kültürünüzü arttırmak ve bilginizi derinleştirmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Hayatın farklı alanları ilginizi çekecektir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu