21 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

372

 21 Aralık Pazar Bugün Gökyüzü;

 Ay özgürlükçü, kabına sığmayan, hevesli, felsefik Yay burcunda ilerliyor. Uyum sağlama yeteneğimiz bugün devreye girecek ve hayatı deneyimlemek üzere hiç keşfedilmemiş konulara eğilebileceğiz. Özgürlüğümüzün kısıtlanması karşısında tepkilerimiz fevri olabilir.

14:00’da Ay Aslan burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı içerisinde. İş ortamımızda veya sosyal çevremizde sıcak, ılımlı ve optimist davranmamız ilgi odağı olmamıza neden olabilir. Yükümlülüklerimizin üstesinden fazlasıyla gelebileceğimizi hissediyoruz. Enerjimizin yüksek olması sebebiyle işlerimizi hızla bitirebiliriz. Bu tutumumuz çevremizdeki insanlara da yansıyacak.

14:36’da Ay Aslan burcundaki Retro Jüpiter ile son açısını (üçgen açı) yaparak boşluğa girecek ve 03:26’da Oğlak burcuna geçmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

03:25’te Oğlak burcuna geçen Ay Güneş ile kavuşum yapacak. Gecenin bu saatlerinde uyanık olanlar ve yarım kalan işlerini bitirmek isteyenler için olumlu enerjiler mevcut. Ertesi güne canlı ve zinde uyanabiliriz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.