19 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

127

 19 Aralık Cuma Bugün Gökyüzü;

Ay gizemli, sezgisel, iradeli, kontrollü Akrep burcunda ilerliyor. Gizli olanın arkasındakileri merak ettiğimiz bu etkiler altında hayatımızla ilgili olayların perde arkasını araştırmaya yönelebiliriz. Şifa enerjilerini içinde barındıran Akrep döngülerinde mümkün olduğunca ruhsal çalışmalar yapmak, yardıma ihtiyacı olan kişilerin problemlerine eğilmek en doğrusu. Bu konulara eğilerek değişim ve dönüşümler yaşamak kuvvetle muhtemel.

09:50’de Ay Aslan burcundaki Retro Jüpiter ile kare açı içerisinde. Bu enerjiler altında adeta kendimizi patlamaya hazır bir bomba gibi hissetmemiz mümkün. Yaşadığımız sıkıntı ve stresleri içimize sürekli atmamız sonrasında da bunları birden ortaya dökmemiz bizim açımızdan son derece sıkıntılı sonuçlar doğurabilir. Dikkatli olmakta ve düşünerek konuşmakta fayda var. İnatçı ve dediğim dedik bir yapı sergilemekten, başkalarına karşı haset duygularını ön plana çıkarmaktan şiddetle kaçınılmalı. Pire yüzünden yorgan yakmak söz konusu olabilir.

22:09’da Ay Akrep burcundaki Satürn ile kavuşum içerisinde. Gerçekleştirmek istediğimiz ideallerimize bir ket vurulduğunu hissedebilir, önümüzde var olan engellerin sıkıntısı içine girebiliriz. Bu düşüncelerin bizi geri planda tutmasına izin vermemeli, başımıza gelen olaylardan ders almaya çalışmalıyız. Aksi taktirde aynı olaylarla denenmeye devam edeceğimiz gerçeği ile yüzleşmek durumunda kalırız.

23:12’de Ay Akrep burcundaki Satürn ile son açısını (kavuşum açısı) yaparak boşluğa girecek ve 23:56’da Yay burcuna girmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.