18 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

121

 18 Aralık Perşembe Bugün Gökyüzü;

 Ay inatçı, tuttuğunu koparan, kuşkucu Akrep burcunda ilerliyor. Her zamankinden daha fazla duygusal güvence ihtiyacı içinde olabiliriz. Olayların gereğinden fazla derinine inme arzumuz fazlasıyla bizi etkisi altına alabilir. Sezgilerimizin yüksek olması sebebiyle bazı olayları önceden hissedebiliriz. Dayanıklılığımız artarken yoğun çalışmalarımızın üstesinden gelmek kolaylaşacak.

09:50’de Ay Oğlak burcundaki Venüs ile üçgen açı içerisinde. Günün enerjileri sanatsal faaliyetler yapanların olumlu sonuçlar alabileceğini gösteriyor. İleriye yönelik özellikle maddi kazançlarımızla ilgili daha derinlemesine düşünceler içinde olabiliriz. Ancak kendimizi daha güvenli ve rahat hissediyoruz. Çevremizdeki kişilerle iletişimimizde daha itidalli davranabilir, inatçı tutum yerine karşı tarafa anlayış göstermekten yana olabiliriz. İlişkilerde de uyum ve uzlaşmacı tavır ön planda.

11:50’de Ay Kova burcundaki Mars ile kare açı yapacak. Kendimizi sıkıntılı, bunalmış ve biraz agresif hissedebiliriz. Üzerimizdeki sorumlulukların taşıyacağımızın da üstünde olduğunu düşünebilir, strese girebiliriz. Bu nedenle sakinleşmek adına bitki çayları içmek ve rahatlamaya çalışmak en doğrusu olacaktır. Eğer çalışmıyorsanız üzerinizdeki negatif enerjiyi dağıtmak adına spora yönelmek de bir çözüm olabilir. Dikkatsizlikten dolayı meydana gelebilecek kazalara karşı mümkün olduğu kadar gözümüzü açık tutmakta fayda var.

15:50’de Ay Oğlak burcundaki Plüton ile sekstil açı içerisinde. Üzerimizdeki baskının dağıldığını hissedebilir, kendimizi hafiflemiş bulabiliriz. Tekrar güç ve kontrolü ele aldığımıza inanarak güne devam edebilir, yoğun bir tempoda çalışıyorsak işlerimizin üstesinden gelebiliriz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.